Na spracovanie papiera, fólií, plastov alebo textilu vám ponúkame kompletné portfólio čepelí, nožov, nožníc a praktického príslušenstva.

Nože, držiaky, škrabky, skalpely, keramické rezače a ďalšie vybavenie je prispôsobené na ľahké a presné vedenie rezu. Povrch nožov je ošetrený pre dlhú životnosť a odolnosť proti opotrebovaniu.

Súčasťou ponuky sú samozrejme aj náhradné nože pre ručné a strojové spracovanie. Ponuku uzatvárajú doplnky v podobe upravených rezacích podložiek, bezpečnostných boxov na odložené čepele alebo pravítka a metre.

Našu ponuku sme prispôsobili tak, aby ste mohli pohodlne na jedinom mieste vybaviť vašu dielňu. Bez zdržiavania a v príslušnej kvalite si môžete zaistiť kompletné vybavenie alebo doplniť opotrebované kúsky.

PREJSŤ DO E-SHOPU

VYUŽITIE PODĽA APLIKÁCIE

Pozrite sa, v akých odboroch môžete využiť naše nástroje.

Sortiment pre automobilový priemysel zahŕňa najmä originálne čepele zo Solingenu a čepele vlastnej výroby.

Medzi ne patria:

 • zaisťovacie (trimovacie) skalpely
 • jednobrité čepele s fazetou, vhodné na použitie aj bez držiaka
 • štandardné náhradné čepele s pokovovaním, pre dlhšiu životnosť
 • robotické čepele
 • keramické čepele
PREJSŤ DO E-SHOPU

Mnohé odvetvia, ktoré sa zaoberajú expedíciou tovaru, potrebujú rezné nástroje – a to nielen na samotné balenie výrobkov.

Naša spoločnosť si dala za cieľ dodávať len tie najlepšie a najkvalitnejšie nástroje určené pre expedície. Všetky naše výrobky sú kvalitné a za prijateľnú cenu.

U nás konkrétne nájdete:

 • náhradné čepele (s hákovými, trapézovými, odlamovacími a neodlamovacími čepeľami)
 • bezpečnostné nože s pružinou (všetky sú automatické, ľahké a umožňujú rôznu hĺbku rezu)
 • bezpečnostné nože s krytou pružinou
 • bezpečnostné nože detekovateľné detektormi kovov
 • odlamovacie nože
 • nože do páskovačiek
 • ostatné nože
PREJSŤ DO E-SHOPU

Priemyslové čepele na delenie fólií, strojové nože baliacich a výrobných liniek, recyklačné nože, alebo samotné ručné nože pre prácu s obalovým materiálom, to všetko je možné nájsť v tejto kategórii.

Ponúkame najširší rad priemyslových čepelí do strojových liniek čo do tvarov, materiálov alebo ich pokovovania.

Nájdete tu:

 • štandardné obojstranné brúsené čepele
 • lineárne čepele
 • čepele z nehrdzavejúcej či uhlíkovej ocele
 • z wolfrámu
 • keramiky
 • pokovované titánom
 • umelým diamantom
 • teflónom
 • a mnoho ďalších.

V ponuke nájdete takisto množstvo čepelí do páskovačiek a odvíjačiek, a to ako štandardných tvarov, tak tvarov na zákazku.

PREJSŤ DO E-SHOPU

Ponúkame špeciálne bezpečnostné nože a náhradné čepele.

PREJSŤ DO E-SHOPU

Pre inštalatérov a remeselníkov ponúkame stroje NOGA, SHAVIV.

Jedna sa predovšetkým o ohraňovacie nástroje vhodné ako pre plasty, tak pre kovy, nástroje na čistenie závitov rúrok alebo ohraňovanie rúrok.

Ďalej v ponuke nájdete profesionálne náradie ZENTEN, ako sú rezáky rúrok, pracovné nože, ohraňovače rúrok, nástroje na frézovanie sediel ventilov a ďalšie náradie. ZENTEN je výrobcom nástrojov najmä pre tých, ktorí ocenia vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

PREJSŤ DO E-SHOPU

Sadrokartóny tvoria vynikajúcu a účinnú izoláciu mnohých objektov. Zásadné je ale ich presné a precízne rezanie tak, aby na seba priamo nadväzovali a nevznikali medzi nimi štrbiny, ktoré by napríklad dovoľovali teplu unikať z objektov.

Spoľahlivosť v tomto smere zaisťujú čepele najvyššej kvality Martor a LUTZ Solingen, ďalej OLFA a KDS Japan, ktoré dodávame.

Čepele na rezanie sadrokartónu sú vyrábané z vysoko kvalitnej uhlíkovej ocele. Môžu byť vybavené pílovým ostrím, ktoré je vhodné na rezanie všetkých typov sadrokartónových dosiek.

Väčšina predávaných čepelí je naviac bez povlaku. Čepele sú dodávané v plastových obaloch pre remeselníkov, v bezpečnostných baleniach pre priemyslové využitie.

PREJSŤ DO E-SHOPU

Precízne spracovanie, životnosť a nadštandardná kvalita čepelí LUTZ je využívaná mnohými výrobcami medicínskej techniky.

Čepele nachádzajú uplatnenie napr. v chirurgii, patológii, oftalmológii, histológii, biopsii. Využívajú sa pri výrobe katétrov, sténov a práškových inhalátorov.

Čepele do medicínskeho priemyslu sú vysoko špecifické.

Neváhajte sa na nás obrátiť, radi s Vami preberieme Vaše potreby a odporučíme vhodné riešenie.

PREJSŤ DO E-SHOPU

Ponúkame bezpečnostné nože vhodné do papierní.

PREJSŤ DO E-SHOPU
V ponuke nástrojov môžete vyberať nožnice, čepele ale aj kliešte na plasty.

Upravené nástroje uľahčia ručnú úpravu pri odstraňovaní vtokov plastových výliskov.

Podľa typu spracovávaného obrobku môžete vyberať univerzálne jednoduché kliešte, kliešte s rôznou dĺžkou ostria aj kliešte tvarované a prispôsobené na úpravu plastov na ťažko prístupných miestach.

Ostria klieští zaistia bezzvyškové začistenie plastového dielu s minimálnou námahou. Ergonomicky tvarovaná rukoväť sa ľahko ovláda. Pogumovaná časť bráni vyšmyknutiu nástroja a odďaľuje vznik nepríjemných otlakov.

Kliešte môžete používať aj v rukaviciach bez straty citlivosti alebo komfortu pri práci. Dodajte vašej práci profesionálny výsledok, kliešte na plasty sú minimálnou investíciou, ktorá sa vám vráti v podobe väčšej presnosti a úspore času.

PREJSŤ DO E-SHOPU

Nástroje vhodné do potravinárskeho priemyslu.

PREJSŤ DO E-SHOPU
Náhradné čepele, nože alebo nožnice na koberce alebo plech.
PREJSŤ DO E-SHOPU

Polygrafia je stále sa rozvíjajúci fascinujúci odbor, ktorý spracováva a tlačou rozmnožuje textové a obrazové prílohy.

Práve táto oblasť môže využívať nami predávané čepele značky Martor a LUTZ Solingen. Tie spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších polygrafov.

Všetky čepele na polygrafiu sú vyrábané z odolnej uhlíkovej ocele, ktorá predlžuje životnosť ich ostria a tiež bráni korózii. Vďaka nej zároveň na čepeliach nezostávajú nečistoty a je zaručená nízka hmotnosť.

Väčšina čepelí je bez povlaku, ale ponúkame aj čepele pokryté nitridom titánu. Vybrať si môžete z množstva tvarov a rozmerov čepelí.

PREJSŤ DO E-SHOPU

Dodávame strojové nože do recyklačných a granulačných liniek EREMA, GALA, NGR, MUNCHY, BKR.

Jedná sa z väčšej časti o vlastnú výrobu, niektoré štandardné typy čepelí potom dovážame od priamych výrobcov, pričom vždy dbáme na maximálnu kvalitu dodávaných nástrojov.

Nože sú vyrábané z rýchloreznej ocele 19 573, prípadne jej ekvivalentu. Súčasťou našej ponuky je aj ostrenie nožov vlastnej výroby pre predĺženie ich životnosti a zníženie celkových nákladov.

PREJSŤ DO E-SHOPU

Nástroje vhodné na polepy áut, MHD alebo výkladov.

PREJSŤ DO E-SHOPU
Hľadáte účinné a efektívne rezacie nástroje do stavebníctva?

Potom určite navštívte náš e-shop, kde nájdete veľké množstvo rezacích nástrojov – konkrétne:

 • čepele na izolačné materiály,
 • multifunkčné nože,
 • hákové a trapézové čepele,
 • odlamovacie a neodlamovacie nože,
 • škrabky,
 • zasúvacie nože pre rôzne druhy čepelí.

Skvelé vlastnosti spĺňajú všetky výrobky, napríklad škrabky sú prispôsobené na odstraňovanie všetkých typov lepidiel, farieb a tapiet.

Ich vysoká ostrosť zaručuje tú najvyššiu účinnosť. Škrabky sú vyrábané v kombinácii kovu, plastu vystuženého sklenenými vláknami a protisklzového fluóroplastu.

Pre prácu remeselníkov ponúkame ako široko používané štandardné typy nožov, tak aj vysoko kvalitné profesionálne nože pre náročné činnosti.

Kvalitné čepele nemeckých výrobcov zo Solingenu zaručujú dlhú životnosť a maximálnu ostrosť, dodávajú vašej činnosti vysokú efektivitu a profesionalitu.

PREJSŤ DO E-SHOPU

V rámci výrobného programu ponúkame strojové nože aj nože vyrábané na zákazku podľa požiadaviek zákazníka. Nože do strojov a priemyslové čepele dodávané do všetkých odvetví priemyslu.

Štandardne dodávame strojové nože a priemyslové čepele vyrobené z uhlíkovej alebo nehrdzavejúcej ocele. Nože je možné vybaviť rôznymi druhmi povlakov (TiN, TICN, teflón…), ktoré zaistia zlepšenie špecifických vlastností.

V neposlednom rade ponúkame aj brúsenie strojových nožov, nožníc s hladkým aj zúbkovaným ostrím, prípadne kuchynských nožov.

PREJSŤ DO E-SHOPU

Ponúkame vysoko kvalitné, výkonné ručné aj elektrické nástroje na delenie rôznych druhov textilných a technických vlákien, ako sú aramidové vlákna, sklenené vlákna, Kewlar, Twaron®, Dyneema®, atď.

Medzi tieto nástroje patria prevažne:

 • ručné priemyslové nožnice
 • AKU nožnice
 • kotúčové rezačky
 • elektrické nožnice

Ďalej ponúkame široký sortiment čepelí do strojových liniek, náhradných nožov do elektrických nožníc, skalpelov do plotrov a kotúčových rezačiek textilu ako sú Bullmer, Kuris, Lectra, Hoogs, Zünd.

PREJSŤ DO E-SHOPU

Nástroje vhodné pre upratovacie firmy.

PREJSŤ DO E-SHOPU

Ponúkame skalpely pre modelárov.

PREJSŤ DO E-SHOPU

Napíšte námKONTAKTNÝ FORMULÁR