Ponúkame najširší sortiment bezpečnostných nožov pre priemyslové prevádzky, logistické a expedičné centrá. Okrem najmodernejších bezpečnostných systémov, ktoré chránia pred porezaním, majú nože aj ergonomický tvar, takže výborne padnú do ruky.

V našej ponuke nájdete všetky druhy bezpečnostných nožov, určené na najrôznejšie použitia a druhy obalov, pre pravákov aj ľavákov, od značiek MARTOR, OLFA, Klever Innovations, Mure & Peyrot.

PREJSŤ DO E-SHOPU

KATEGÓRIE

Práca s nožmi a čepeľami dnes prakticky v akomkoľvek priemysle vyniká špecifickými nárokmi na bezpečnosť. Väčšina spoločností tak čím ďalej tým častejšie preferuje ponuku bezpečnostných nožov pred bežne dostupnými nožmi.

Bezpečnosť nožov s výmennými čepeľami zaisťuje najčastejšie automatická pružina, ktorá umožňuje rýchle zasunutie čepele akonáhle používateľ uvoľní rukou posúvač čepele.

Sofistikovanejšie nože potom fungujú na princípe odporu rezaného materiálu. Kedy sa po strate kontaktu čepele s rezaným materiálom čepeľ zasúva automaticky, bez toho, aby používateľ posúvač čepele akokoľvek ovládal.

Ponúkame najširší sortiment bezpečnostných nožov MARTOR, OLFA, Mure & Peyrot.
PREJSŤ DO E-SHOPU

Ponúkame široký sortiment bezpečnostných nožov s výmennou krytou čepeľou. Krytá čepeľ zaisťuje veľmi nízke riziko poranenia.

Nože s krytou čepeľou sú vyhľadávané hlavne všade tam, kde sa často pracuje s obalmi, fóliami, páskami, kartónmi, návinmi rôznych materiálov atď.

Výmenné čepele sú obvykle viackrát použiteľné (2-4x).

V našej ponuke nájdete bezpečnostné nože MARTOR, OLFA, Klever Innovations, Mure & Peyrot, a pod.

PREJSŤ DO E-SHOPU

Niektoré oblasti, ako napríklad balenie potravinárskych výrobkov, majú veľmi špecifické nároky na bezpečnostné nože.

Často uprednostňujú nože na jedno použitie z dôvodu vylúčenia kontaminácie potravinárskych výrobkov cudzími látkami, ktoré môžu na čepeli (prípadne aj na držiaku) noža zostať pri opakovanom použití.

PREJSŤ DO E-SHOPU

Ručná práca s obalovými materiálmi, predovšetkým v potravinárskom priemysle, vyniká špecifickými nárokmi na bezpečnostné nože.

Jedným z bezpečnostných prvkov je detekovateľnosť nože detektormi kovu, ktoré zabránia tomu, aby sa cudzí predmet dostal do výrobného procesu a spôsobil poškodenie stroja, alebo v horšom prípade, do koncového baleného výrobku.

Ponúkame detekovateľné bezpečnostné nože jednorazové, ale aj s výmennými čepeľami, z plastov aj kovov.

PREJSŤ DO E-SHOPU
bezpecnostne-noze

Napíšte námKONTAKTNÝ FORMULÁR