V bežnej prevádzke logistiky, údržby, expedície a pri jednoduchších výrobných operáciach sa už veľa rokov bežne a úspešne využívajú ručné (odlamovacie) nože.

Medzi ich výhody patrí najmä univerzálnosť, dostupnosť, široká škála vyhotovení, ktoré sa líšia predovšetkým veľkosťou, tvarom rukoväte, robustnosťou a odolnosťou.

Ponúkame nože s 3-6 náhradnými čepeľami, na výber sú taktiež veľkostí čepelí od šírky 9 mm, cez najrozšírenejšiu šírku 18 mm až do 25 mm.

V ponuke máme aj špeciálne, tzv neodlamovacie čepele, ktoré umožňujú dlhšie vysunutie bez rizika zlomenia a čepele s ostrou špičkou (uhol 30°). Na výber sú hrúbky v rozmedzí 0,4-0,7 mm.

PREJSŤ DO E-SHOPU

KATEGORIE

Nože s odlamovacou čepeľou sú skvelou pomocou v prevádzkach, ktoré riešia balenie a expedíciu. Využitie nájdu v skladoch, vo výrobniach, ale aj v domácnosti alebo na záhrade.

Nespornou prednosťou je okamžitá dispozícia novej perfektne ostrej čepele. Opotrebovaná časť sa ľahko odlomí a ihneď uvoľní miesto novému nástroju. Ľahké a pevné držiaky pomáhajú jednoduchej manipulácii.

Nože s odlamovacou čepeľou dokážu bez problémov viesť dlhý rez, zachovajú presnosť a pre vedení rezu podľa tvarovanej šablóny. Nože sú ľahké a bezpečné. Po použití sa čepeľ zasunie do krytu držiaka.

Odlamovacie čepele sú žiadané pre ich všestranné a jednoduché použitie. Bez problémov spracujú papier, kartón, plast, mäkké kovy, fólie, kožu, gumu aj iné materiály.

PREJSŤ DO E-SHOPU

Rotačné nože sú skvelou pomôckou pri rezaní veľkých plôch.

Veľké priemery sa využívajú na rezanie kobercov, PVC alebo veľkých plachiet. Menšie priemery sú žiadaným pracovným nástrojom hlavne pri prácach s textíliami,reklamnými materiálmi, fóliami atď.

Rotačné nože sú istené pevným krytom. Držiak je ľahký a ergonomicky tvarovaný. Pri práci sa dobre ovláda, nechá pevne viesť rovnú líniu, v prípade potreby je možné ľahko zmeniť smer alebo viesť rez podľa vyznačeného tvaru.

Kombinácia pevného plastového krytu a oceľovej čepele plne vyhovuje bežnému využitiu.

Ponúkame vám rotačné čepele v širokom rozpätí veľkostí a priemerov. Vyberať môžete presne podľa požiadaviek a realizovanej práce.

Pri všetkých produktoch zaistíme rýchle dodanie, snažíme sa vždy zaistiť kvalitné nástroje v priaznivej cenovej hladine pre všetky pracovné činnosti.

PREJSŤ DO E-SHOPU

V našom sortimente sme pre všetkých zákazníkov pripravili špeciálne malé vreckové nože, ktoré sa vám perfektne zmestia do vrecka a tak ich môžete mať vždy po ruke.

Sú veľmi ľahké, komfortné a niektoré dokonca môžete zavesiť ako prívesok na kľúče. Obvykle majú dĺžku cca 10 cm.

PREJSŤ DO E-SHOPU

Podlahárske škrabky sú vhodné na efektívne a rýchle čistenie podlahových krytín.

Podlahárske nože sú vhodné na náročné rezanie húževnatých materiálov, ale nachádzajú uplatnenie aj v priemysle a stavebníctve.

PVC, koberce, preglejka aj iné pevné materiály vám podlahársky nôž pomôže upraviť s vysokou presnosťou a spoľahlivosťou, naviac využíva prakticky prispôsobenú rukoväť.

Náročnú prácu uľahčí pevné držanie, dlhé rovné línie aj tvarované časti upravíte s minimálnou námahou a vždy s vysokou presnosťou.

Pevná oceľ zaistí ostrý rez bez rozštiepených okrajov. Výhodou môže byť zásobník na čepele v rukoväti, ktorý pojme až 5 ks čepelí.

Kategória predstavuje aj ďalšie praktické nástroje, ako sú škrabky. Špeciálne upravené doplnky sú určené na ľahké odstránenie etikiet, zvyškov lepidla alebo iných nečistôt z povrchu keramických dosiek, skla alebo ďalších hladkých materiálov.

PREJSŤ DO E-SHOPU
řezné nástroje Techni Trade

Napíšte námKONTAKTNÝ FORMULÁR