Skalpely patria medzi obľúbené nástroje pre svoju presnosť a ľahkú manipuláciu.

Rôzne vyhotovenia ostria a špičky, vrátane bezpečnostného vyhotovenia skalpelu so zaoblenou špičkou, umožňujú vždy nájsť optimálny nástroj.

Najčastejšie je využitie skalpelov pri opracovávaní plastov, ale sú vhodné aj na množstvo iných materiálov ako je guma, koža, papier atď. Ergonomický držiak sa dobre ovláda, umožní vedenie aj jemných zmien a prepracovanie detailov.

Skalpely dodávame v bezpečnostných dispenzoroch, ktoré znižujú možnosť úrazu pri ich výmene.

PREJSŤ DO E-SHOPU

KATEGÓRIE

Priemyslové trimovacie (alebo začisťovacie) skalpely patria medzi najdôležitejší pracovný nástroj pri dokončovacích prácach hlavne vo výrobe plastových dielov každého druhu.

Vzhľadom na požiadavku vysokej kvality opracovania, dôraz na efektivitu práce a bezpečnosť je výrobe skalpelov venovaná veľká pozornosť.

Čím vynikajú ponúkané skalpely:

  • vysoká kvalita použitého materiálu
  • precízne brúsenie
  • balenie v bezpečnostných boxoch
  • povlakovanie nitridom titánu pre zvýšenie životnosti
  • veľký výber tvrdostí, uhlov ostrenia, tvarov
PREJSŤ DO E-SHOPU

Modelárske skalpely sú ideálne na akúkoľvek jemnú a precíznu prácu.

Skalpely sú určené na odrezávanie dielikov v plastikovom modelárstve.

PREJSŤ DO E-SHOPU

Skalpelové čepele sú vyrábané z uhlíkovej ocele, pre ktorú je charakteristická pevnosť a odolnosť. Čepele si aj pri náročnom zaobchádzaní zaistia dlhodobo vysokú ostrosť.

Hrana ostria odolá mechanickému poškodeniu, vzniku mikro vrúbkov alebo strate roviny. Čepele sú vhodné na ručné práce, ponúkame ale aj špeciálne upravené čepele na strojové využitie.

Všetky produkty ponúkajú kvalitné spracovanie. Čepele môžete vyberať v bežných rozmerových radoch. Pri jednotlivých typoch je vždy doplnená podrobná technická špecifikácia.

Zadanú objednávku ihneď spracovávame, sme schopní obratom dodať chýbajúce množstvo aj trvalo zásobovať veľké prevádzky. Vždy sa snažíme zachovať priaznivé ceny všetkých našich produktov.

PREJSŤ DO E-SHOPU
Tužkový skalpel Slice
Skalpel Swann Morton

Napíšte námKONTAKTNÝ FORMULÁR